WILLIBALD - Drviče    

Drviaca technika pre profesionálne prevádzky

Pre spracovanie veľkého množstva biologicky rozložiteľného materiálu ponúkame profesionálne kompostovacie technologické zariadenia od nemeckej spoločnosti WILLIBALD GmbH:

Vysokootáčkové kladivové drviče typu MZA na prípravu, podrvenie kompostovateľného materiálu - mobilné na podvozku do 80 km/h, spoľahlivé dieselové motory MAN, rozmerná násypka s podávacím pásom z ocele, agresívny vťahovací válec s integrovaným hydromotorom, robustný rotor s výkyvne uloženými kladivami, drviace a čistiace lišty na rotore, hrebeňovité usporiadanie protiostria s plynulou reguláciou veľkosti výstupnej frakcie, riadiaca elektronika proti zahlteniu stroja patria do základnej výbavy jednotlivých strojov. Opcionálne ponúkame: vynášací pás, diaľkové ovládanie, centrálne premazávanie, pohon kolies, magnetický odlučovač kovu, predĺženú násypku, hydraulickú podperu, hydraulický lis pre výmenu kladív, reverzný ventilátor, zariadenie na pásovom podvozku – tieto komponenty patria do voliteľnej výbavy každého zariadenia.
 

   

Prehľad základných technických parametrov MZA série

Sťiahnúť PDF - MZA 3400

Sťiahnúť PDF - MZA 4800


 

Pre poskytovateľov recyklačných činností a prevádzkam s rôznorodým vstupným materiálom bol skonštruovaný drvič SHARK , ktorý sa vyznačuje hlavne vysokou variabilitou možnosti nasadenia. Veľkosť výstupnej frakcie podrveného materiálu vieme ovplyvniť so správnou voľbou roštu za rotorom, resp. plynulým nastavením hrebeňovitého protiostria počas prevádzky
 

   

Prehľad základných technických parametrov MZA série

Sťiahnúť PDF - EP 5500


 

Svojím výkonom, konštrukčnými riešeniami a technickými parametrami drviče SR série od Willibalda patria do absolútnej svetovej špičky. Najdôležitejším komponentom SR drviča je robustný rotor, na ktorom máme rovnomerne rozložených 16 výkyvne uložených kladív a 18 kusov pevne montovaných nástrojov. Veľkosť výstupnej frakcie vieme ovplyvniť so správnou voľbou roštu za rotorom. Na drviče SR série vieme opcionálne namontovať: vynášací dopravný pás, diaľkové ovládanie, centrálne premazávanie, hydraulický pohon kolies, magnetický odlučovač kovu na konci vynášacieho pásu, predlženú násypku, hydraulickú podperu, hydraulický lis pre výmenu kladív, reverzný ventilátor, protipožiarne zariadenie, lakovanie podľa požiadaviek zákazníka, zariadenie na pásovom podvozku, vibračné sito pod vynášacím pásom.
 

   

Prehľad základných technických parametrov MZA série

Sťiahnúť PDF - SR 5000Drviaci systém UH 4800 s pevnými nástrojmi bol špeciálne vyvinutý na podrvenie veľkého množstva biomasy, paliet, piliarskeho odpadu, odrezkov, pňov a guľatiny. Na robustnom rotore máme rovnomerne rozložených 9 klasických sekacích nožov (so 4 čepelmi ) a 10 nožov so zalomením do tvaru“ V“. Veľkosť výstupnej frakcie vieme ovplyvniť so správnou voľbou roštu za rotorom. Na UH 4800 vieme opcionálne namontovať: vynášací dopravný pás, diaľkové ovládanie, centrálne premazávanie, hydraulický pohon kolies, magnetický odlučovač kovu na konci vynášacieho pásu, predlženú násypku, hydraulickú podperu, reverzný ventilátor, protipožiarne zariadenie, lakovanie podľa požiadaviek zákazníka.
 

   

Prehľad základných technických parametrov MZA série

Sťiahnúť PDF - UH 4800Najmenším mobilným drvičom, ktorý prekvapuje svojím výkonom je MINIMAX 2000. Drvič má veľkú násypku, elektronickú riadiacu jednotku proti preťaženiu, brzdový systém s ABS a vynášací dopravný pás. Opcionálne – diaľkové ovládanie a centrálne premazávanie.
 

   

Prehľad základných technických parametrov MZA série

Sťiahnúť PDF - Minimax 2000Najmenším drvičom je stacionárny univerzálny drvič UZ 80,ktorý je určený do technologických liniek. Kladivový rotor a nastaviteľné hrebeňovité protiostrie zabezpečujú dokonalé podrvenie materiálu. Kontinuálne podávanie materiálu pomocou dopravného pásu alebo šnekom treba prispôsobiť vstupnému otvoru na drviči.
 Prehľad základných technických parametrov MZA série

Sťiahnúť PDF - UZ 80


 

Semimobilný kladivový drvič s elektrickým pohonom je určený na drvenie odpadu zo zelene, odpadového deva, kôry, komponentov do bioplynových staníc atď. Kladivový rotor a nastaviteľné hrebeňovité protiostrie zabezpečujú dokonalé podrvenie materiálu. Kontinuálne podávanie materiálu pomocou dopravného pásu a podávacieho valca resp. vynášacieho pásu sú plynule regulovateľné s frekvenčnými meničmi zo spínacej skrinky stroja.
 Prehľad základných technických parametrov MZA série

Sťiahnúť PDF - UZ 100