Dobrý deň,


sme veľmi radi, že Vám pomocou našich webových stránok môžeme predstaviť našu spoločnosť WIMMERPLUS, s.r.o., ktorá bola založená v roku 2008 a je pokračovateľkou činnosti p. WIMMERa, zakladateľa spoločnosti, ktorý sa od roku 1999 venuje odboru recyklácie. Dúfame, že pri prezeraní našich stránok nájdete vhodný produkt pre vašu prácu alebo riešenia, ktoré Vám prinášajú efektívnejšie výsledky pre vašu firmu.
Dovážame kvalitnú profesionálnu techniku od renomovaných výrobcov, ktoré patria do absolútnej špičky v oblasti: recyklácie, kompostovania, drvenia a sekania materiálu, komunálu a lesníctva.
Ponúkame Vám nové a použité stroje ako napr.: sekačky drevnej hmoty, drviče odpadu a kompostu, prekopávače kompostu , preosievacie zariadenia, mulčovače a frézy, kosačky, zariadenia pre zimnú údržbu a poskytujeme služby v oblasti prenájmu strojov a zariadení.

Našou filozofiou je poskytovať komplexnú starostlivosť našim zákazníkom, aby sa mohli plne sústrediť na svoje podnikanie - aby mohli byť čo najúspešnejší.

Ladislav WIMMER
zakladateľ